Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Psíkovia - nespútané‚ chlpaté zázraky prírody :)

Novinky

                                   

Venujem  sa aj chovu králičkov plemena teddy a rex baran...stránku s králičkami si môžete obzrieť ak kliknete na obrázok so zajkom :)

                                        

 

 

20.9.2014 Iwynka už apsolvovala dve odčerovacie kúry, krásne rastie a začina z nej byť náramná nezbedníčka.....

1.9.2014 Prvé fotky maličkej Íwy sú konečne na svete...POzrieť si ich môžete v sekcii "šteniatka" ....

30.8.2014 Máme maličkú čenulku...Íwynka sa nám narodila 21.8.2014. Je to nádherné šteniatko, už teraz ju všetci zbožňujeme.... 

10.8.2014 Alvinko sa pochlapil a čakáme miminka......Naša Ajulka je v radostnom očakávaní a maličký by sa mali narodiť koncom tohto mesiaca...sa tešííímeeeeeee.......

9.6.2014 Doplnené fotky našej Ajčulky. Tá sa nám začala hárať tak hádam sa Alvinko pochlapí a  mi sa za pár mesiacov dočkáme krásnych maličkých guličiek :)

7.2.2014 pridali sme nové fotky aj komentáre do sekcií, prvé video naších štvornohých darebákov...... 

29.9.2013 V sekcii venovanej našej Ajulke môžete sledovať ako tento biely čertík rastie. Má už skoro 5 mesiacov a vyrastá z nej riadny čertisko, ktorý si vie život skutočne vychutnať. Človek jej až závidí jej bezstarostnosť. Je to také mal prasiatko, ktoré vie presne kde sa nachádza aká mláka a môžete si byť istý, že ju neobíde. V prípade, že nie je nablízku mláka tak si vystačí aj s miskou  vody a následne nezabudne skočiť do najbližšej hliny, aby dokonala dielo "skazy" na čersto vyfénovamo kožúšku. 

4.8.2013 Dnešným dnom bola oficiálne spustená webová stránka...

Predbežne na nej neustále pracujem, pevne verím, že sa Vám bude rovnako páčiť ako stránka s mojími zajačikmi...

TOPlist